Nadruk odblaskowy

nadruki BDS paralaksa

Nadruk odblaskowy na odzieży jest jednym z najprostszych, a zaraz najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w wielu sytuacjach, zarówno w pracy, jak i podczas poruszania się pieszo czy na rowerze po zmroku. Elementy odblaskowe mogą również pełnić rolę wyłącznie ozdobną, dzięki czemu można je z powodzeniem nadrukować na gadżetach reklamowych, takich jak koszulki czy czapki.

W naszej drukarni nadruki odblaskowe wykonujemy w technologii folii termotransferowej. Folia jest cięta za pomocą plotera tnącego, dzięki czemu nadruk jest ostry i wyrazisty. Nadruki odblaskowe mogą być wykonywane na różnych materiałach, zarówno naturalnych, jak i syntetycznych. Realizujemy je już od 1 sztuki.

Nasze usługi polecamy zarówno Klientom indywidualnym, jak też instytucjom publicznym (w tym służbom mundurowym) oraz firmom prywatnym.

Najważniejsze zalety nadruków odblaskowych

Nadruk odblaskowy to bardzo często wybierana metoda znakowania odzieży – także tej specjalistycznej. Wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na ogromną funkcjonalność tej techniki. To gwarancja doskonałej widoczności nawet w najtrudniejszych warunkach. Nadruk odblaskowy przyczynia się do zwiększenia standardu bezpieczeństwa w zakładzie pracy.

Najważniejsza zalety nadruku odblaskowego:

  • dopasowanie do wymogów branż przemysłowych, budowlanych czy drogowych,
  • bezpieczeństwo i komfort osób noszących odzież odblaskową,
  • działanie antyimigracyjne – uniemożliwienie przebicia się koloru materiału,
  • uniwersalność.

Nadruk odblaskowy można stosować do znakowania niemal każdego rodzaju odzieży (wyjątkiem jest materiał polaru, którego struktura blokuje przyswojenie kleju tekstylnego). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Jak przygotować plik do wydruku?

  • zapisz projekt w formacie wektorowym (prosimy o plik formacie otwartym w celu możliwości zweryfikowania jego poprawności),
  • wybierz pożądany kolor/kolory z dostępnej palety kolorów.


Nazwa technologii nadruk odblaskowy folią termotransferową
Zastosowanie bawełna, poliester, nylon
Główne cechy nadruk odblaskowy spełniający wymogi europejskich służb mundurowych.
Minimalny nakład od 1 sztuki
Minimalny czas realizacji zamówienia 1 dzień
Ilość kolorów 1 kolor
Maksymalne pole nadruku nieograniczone
Zakres wykorzystania T-shirty, bluzy, torby, czapki, plecaki, odzież robocza, kurtki, płaszcze, namioty, polo