Oferta – NADRUK FLEX I FLOCK

ploter

Nadruk Flex i Flock

Wykorzystanie folii Flex i Flox pozwala na tworzenie pięknych i trwałych nadruków z logo. Ponadto metoda znajduje zastosowanie w tworzeniu napisów, prostych grafik i emblematów. Jej największą zaletą jest wytrzymałość na promieniowanie słoneczne i pranie.

Nadruki z logo i inne zastosowania

Zanim przystąpimy do wykonania logo lub napisu musimy wyciąć w folii odpowiednie kształty. Robimy to przy pomocy nowoczesnego plotera. Przygotowany wzór wgrzewany w tkaninę. Wzór możemy wyciąć na dwóch rodzajach folii:

folia Flex – folia o gładkiej powierzchni w jednolitym kolorze (można na jednym projekcie stosować do 4 różnych kolorów folii),
folia Flock – folia z delikatną włoskową strukturą, idealna do nadruków na odzieży sportowej i roboczej.

Niewątpliwą zaletą tych rodzajów druku jest duża trwałość i precyzyjne wykończenie krawędzi – bardzo zresztą pożądane w nadrukach logo i emblematach. Cena usługi zależna od liczby zamówionego nakładu. Jeżeli potencjalny nakład ma być wielokolorowy i obszerny, polecamy również nadruk sitodrukowy, dzięki któremu możemy uzyskać efekt „puchnący” lub metaliczny.
Nazwa technologiifolie flex i flock (kolorowe, metaliczne, odblaskowe, fluoescencyjne, fosforyzujące, brokatowe, z meszkiem, 3D, silikonowe, wielokolorowe )
Zastosowaniebawełna, poliester, nylon
Główne cechyostre krawędzie
Minimalny nakładod 1 sztuki
Minimalny czas realizacji zamówienia1 dzień
Ilość kolorówdo 3 kolorów
Maksymalne pole nadrukunieograniczone
Zakres wykorzystaniaT-shirty, bluzy, torby, czapki, plecaki, odzież robocza, kurtki, płaszcze, namioty, polo