Haft komputerowy

nadruki BDS paralaksa
 
 

Tworzenie haftów komputerowych to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Klientom oferujemy hafty na odzież reklamową, roboczą i codzienną. Usługi świadczymy w Pruszkowie k. Warszawy, ale obsługujemy Klientów z całej Polski.

Haft na odzieży reklamowej

Haft na odzieży reklamowej pozwoli na skuteczną promocję Twojej firmy. Możesz stworzyć czapeczki, koszulki, torby, kurtki i nie tylko. Haft reklamowy to idealny pomysł dla organizatorów maratonów, właścicieli hoteli, firm biorących udział w targach i eventach. Wyhaftować można dowolny wzór lub sentencję, ponadto zajmujemy się haftowaniem logo i emblematów.

Haft na odzieży roboczej

Haft komputerowy to elegancka i funkcjonalna ozdoba odzieży roboczej. Początkowo wykorzystywany był w tworzeniu odzieży dla służb mundurowych, z czasem przeniósł się na inne branże. Przyczyną tego zjawiska jest wygoda i łatwa pielęgnacja haftów – w przeciwieństwie do wielu typów nadruków, hafty nie blakną i nie wykruszają się. Za ich pomocą można stworzyć przykuwający uwagę wzór, wyhaftować nazwę firmy lub imię pracownika – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta.Nazwa technologii Haft komputerowy (nitka kolorowa, metaliczna, multikolor, ognioodporna)
Zastosowanie każdy gatunek materiału w tym skóra
Główne cechy elegancki charakter, najwyższa odporność na pranie
Minimalny nakład od 1 sztuki
Minimalny czas realizacji zamówienia 2 dni
Ilość kolorów do 15 kolorów
Maksymalne pole haftu bez ograniczeń
Zakres wykorzystania T-shirty, bluzy, torby, czapki, plecaki, odzież robocza, kurtki, płaszcze, polo, koszule, ręczniki i szlafroki, buty, rękawiczki, … .
Uwagi Technologia wymaga wykonania projektu haftu w profesjonalnym programie, w związku z tym do zamówienia doliczamy koszt wykonania projektu zależny od skomplikowania wzoru.

Minimalne zamówienie wynosi 50 sztuk, w przypadku zamówień większych, możliwe atrakcyjne zniżki. W mniejszych ilościach wykonujemy nadruki solwentowe.

Przygotowanie pliku do druku:

• tworzymy projekt hafciarski na podstawie pliku podglądowego dostarczonego przez Klienta,
• prosimy o wybranie sugerowanych kolorów nici z palety barw 400 nici hafciarskich ISACORD.

Haft reklamowy – dlaczego my?

• Oferujemy haft reklamowy wykonany z najwyższej jakości tworzyw.
• Gwarantujemy terminową realizację zlecenia.
• Zapewniamy projekt stworzony przez wykwalifikowanych grafików.
• Minimalna liczba zamówienia to tylko 50 sztuk odzieży.

Usługi świadczymy w Pruszkowie, k. Warszawy. Towar wysyłamy w całej Polsce.
Zapraszamy!