Nadruk na gadżetach

Gadżety są jedną z najprostszych, a zarazem najchętniej stosowanych metod budowania wizerunku firmy. By spełnić swoją marketingową rolę, najpierw muszą zostać jednak odpowiednio oznakowane, na przykład logiem oraz adresem przedsiębiorstwa. Oferta naszej firmy obejmuje wykonanie nadruku na gadżetach różnego rodzaju: czapkach, koszulkach, bluzach, kubkach, brelokach, torbach, plecakach, długopisach, zapalniczkach, kalkulatorach i wielu innych. Na przedmiot z powodzeniem może zostać nadrukowany zarówno dowolny napis, jak i rysunek oraz zdjęcie.

Różne techniki znakowania

Nadruk reklamowy może zostać wykonany za pomocą różnych technik znakowania, takich jak druk cyfrowy, haft komputerowy czy nadruk sitodrukowy. Metodę zadruku dobieramy w zależności od materiału, z którego wykonany jest produkt, jego wielkości oraz zamawianej jednorazowo ilości gadżetów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia możemy zagwarantować, że wykonane przez nas nadruki będą charakteryzować się wysoką trwałością oraz precyzyjnością.

Oferta nie tylko dla firm

Do skorzystania z naszych usług nadruku na gadżetach zapraszamy nie tylko firmy, ale również Klientów indywidualnych. Personalizowane gadżety, takie jak kubki czy etui na smartfon, są świetnym pomysłem na prezent dla członka rodziny lub przyjaciela. Z kolei kubek z własnym nadrukiem może być dobrym sposobem na wyróżnienie swojego biurka w pracy.