Haftowanie wykrojów

Oferta naszej firmy obejmuje haftowanie wykrojów na podstawie szablonów dostarczonych przez Klienta. Zajmujemy się wykonywaniem haftów na kołnierzykach koszul, listwach, mankietach, rękawach, kieszonkach, nogawkach oraz przodach. Wykonanie haftu komputerowego na wykroju jest o wiele łatwiejsze od haftowania wyrobów gotowych, gdyż w przypadku wykrojów nie występują problemy techniczne związane z upięciem fragmentu odzieży w tamborku. Wpływa to na niższą cenę zamówienia.

Haft z logo firmy

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy przede wszystkim producentów odzieży reklamowej, roboczej, gastronomicznej czy medycznej, jak również wszystkie firmy, które pragną wyróżnić się spośród konkurencji. Jednolite uniformy z haftem z logo firmy umożliwiają łatwą identyfikację pracowników oraz podnoszą rozpoznawalność i prestiż przedsiębiorstwa. Spersonalizowana odzież robocza pomaga zatem w budowaniu wizerunku rzetelnej i wiarygodnej firmy.

Nasze usługi haftowania wykrojów oferujemy także Klientom indywidualnym oraz instytucjom publicznym. Zajmujemy się tworzeniem haftowanych tarcz szkolnych, motywów sportowych, emblematów dla kół łowieckich i wędkarskich, jak również naszywek dla grup pasjonatów motocykli, samochodów sportowych czy ASG. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz wykwalifikowanej kadrze możemy zagwarantować szybką realizację zlecenia oraz wysoką jakość haftu.